12. mai 2026

Esimesed hetke-emotsioonid

Eurovisiooni esimese poolfinaali kuulamisel tekkinud mĂ”tted, emotsioonid, sekka kilde Reikopi kommentaaridest🙂 Tsenseerimata kujul, puhtalt mu isiklikud mĂ€rkmed ja hĂŒĂŒatused🙈

1.Moldova. Nii naljakas ja Ă€raspidisel moel hea. Oleks nagu kuulnud varem, kuidagi tuttav. Kuigi ma olen tĂ€iesti puhas leht. Pole ĂŒhtegi lugu spetsiaalselt kuulanud. Ma kuulutaks selle kohe vĂ”itjaks!😁

2.Rootsi. Maskis, pitsist maskiga naine. Ei midagi erilist. Not for me.

3.Horvaatia. Rahvuslik lugu, ajalooline taust. Mingi tÀtoveeringute teema... SellepÀrast eriline ja erinev

4.Kreeka. Imelik... Mingid erilised tĂŒĂŒbid

5.Portugal. Mehed. Suht rahulik, meloodiline, a capella, kitarr 

6.Georgia. Alguse instrumentaal meeleolukas. Ansambel kollastes kostĂŒĂŒmides. Lalalalala!

Itaalia. 57 a mees, San Marino lauluvĂ”istluse vĂ”itja, osalenud 1992.a-st. Meestaustatantsijad😄. Itaalia keeles loomulikult! Hoogne tantsulugu, veidi nukker ka. Karismat on!

7.Soome. Linda Lampenius/viiul. Pete Parkkonen/laul. Tuld ja kirge. "Leegiheitja" Soomekeelne

8.Montenegro. TĂŒĂŒpiline 

9.EESTI. Vanilla Ninja. Too epic to be true

10.Iisrael. Ballaadilaadne toode. Ilusmees😀 Prantsuse keeles? "MICHELLE"

Saksamaa. 33a naine, armastab ekstreemsusi

11.Belgia. Elektro-pop lugu

12.Leedu. Hispaaniakeelne (juured otsapidi seal) Mees mustas, nagu surmđŸ€­

13.San Marino. Eritrea juurtega. Ehtne eurolugu

14.Poola. Alicja "Pray", kutsutud ka poola Whitney Houston'iks

15.Serbia. Metal-lugu. Algselt inglise keeles, otsustati siiski Serbia keele kasuks

KokkuvÔtvalt ei oska midagi öelda. Ei mingeid erilisi eelistusi ega vau-efekte...

HÀÀletamist ei viitsi kuulata-vaadata-oodata...

2 kommentaari:

  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  2. Appi, peab ikka enne ĂŒle lugema, kui telefonis toksida. Ja automaatne parandus peal. Ise ka ei saa lĂ”puks aru, mis öelda tahtsid.
    TÀtoveeringuid kasutati eelmise sajandi 40ndateni. Sai alguse 1400 ringis, kui Osmanite riik osa Euroopast vallutas. Horvaatia naisi ja lapsi veeti kodukohast Àra, ning selleks et hoida laste pÀritolu, et nad ei sulanduks vÔi kaoks tundmatutena vÔÔraste hulka, tÀtoveerisid emad oma lapsi. Umbes selline lugu. Kuulasin ja vaatasin hoopis teise pilguga.

    VastaKustuta